Vítám Vás ve svém E - SHOPU a ráda bych Vám nabídla bližší informace o možnostech nákupu z mého elektronického obchůdku.

Můj mini eshop plní hlavně funkci INFORMAČNÍ, abych mohla k fotografiím výrobku sdělit rozměry-velikost, barvu, cenu, atd.

Také poštovné je pouze INFORMATIVNÍ a ve finále může být úplně jiné ...podle velikosti a počtu kusů (i nižší než je uvedeno v eschopu)

PROTO PREFERUJI TELEFONICKÝ nebo E-MAILOVÝ kontakt před odesláním odklikané objednávky, na kterou vám bezhlavě odpovídá automat.

MŮŽETE mě kontaktovat také na FB přímo u fotografie vybraného zboží.

Po rozkliknutí ,,Kategorie zboží" si můžete vybrat keramiku:,,DO BYTU", NA TERASU NEBO DO ZAHRADY", ,,RAKU".

Některé zboží mohu vyrobit na objednávku do 3-4 týdnů.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Účet je veden u FIO : 2200572694/2010

Zboží odesílám do 2 pracovních dnů po připsání platby na účet.

Poštovné a balné :

Standartně zasílám jako pojištěný BALÍK DO RUKY....cena  od 150,- Kč/1 kus balíku (počet balíků stanovím podle velikosti a počtu objednaných kusů keramiky)

Po dohodě zasílám také do ,,BALÍKOVNY"cena 90,- Kč / 1 kus balíku, DOBÍRKA 120,- Kč (počet balíků domluvíme podle počtu objednaného zboží)

PROSÍM DOTAZUJTE SE PŘEDEM....předejdeme nedorozuměním.........pište nebo volejte :  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 723 081 422

Je možné zaslání také na DOBÍRKU, cena balíku se ale zvyšuje............. o 60,- Kč

Pokud mě nebudete kontaktovat předem, pak prosím požadavek na dobírku napište do zprávy k objednávce, já navýším při odeslání částku o 60,- Kč a odešlu na dobírku, následně pak ignorujte platební údaje, které Vám přijdou v e-mailu jako potvrzení objednávky a čekání na platbu. Děkuji 

Veškeré informace se zobrazí v levém menu po rozkliknutí některé z kategorií zboží.

Obchodní podmínky můžete pročítat v průběhu objednávání, nevynechte prosím oddíl o poškozeném zboží

MJ Keramika | Facebook

Děkuji

Marie Jandíková